Beşiktaş Hostel

Hizmetlerimiz

Beşiktaş Hostel

Beşiktaşta Hostel 

Beşiktaş Mekezde pansiyonla caddesinde Beşiktaş merkezde Çaşı içinde bulunanHostelimiz 1 - 2 - ve 3 kişilik odalaımız bulunmaktadır.

Beşiktaş Hostel'imizde 24 Saat sıcak su Sınısız internet. her odada tv, buzdolabı, bazalı yataklar, oda temizliği, Güvenlikli elit bir yerdir.

Beşiktaşta pansiyonlar arasında ulaşımı en kolay ve istanbulun her yerine ulaşım akslarının tam ortasında yer alan Beşiktaş Hostel Metro, Metrobüs, tramvay ve deniz otobüslerine yürüme mesafesinde olup istanbulun en merkezi yerleri olan ortaköy, taksim, şişli, mecidiyeköy, tophane ve eminönüne de yürüyerek ulaşa bilirsiniz.

 


HİZMETLERİMİZ

Akademi Pansiyon Beşiktaş, 0212 259 09 79 nolu Telefonu ile  Beşiktaşta Pansiyon ve Beşiktaşta Apart hizmeti vermekte  Beşik'ta Apart veya Beşiktaş'da Öğrenci Apartı arayan Beşiktaşta Konaklama ya ihtiyacı olan elit ve nezih konuklarına Beşiktaşta Otel ve apar hizmeti sunmaktadır.

Akademi apart ve pansiyon başta Ortaköyde Pansiyon, Şişlide apart ve  Şişli öğrenci apartı gibi hizmet arayışı içerisinde olanlara Şişlide konaklama olanağı sunarak Mecideyeköyde apar ve mecidiye köy pansiyon ile  konaklama ve  Mecidiyeköy pansiyonlar gibi Mecidiyeköyde pansiyonlar, Akatlarda Konaklama Yapılacak Yerlerin başında gelmektedir. Tüm bu noktalara yürüme mesefesinde olan akademi apart  Arnavutköyde Aylık Kiralık Pansiyon hizmetlerini de,  Ortaköyde Erkek Öğrenci Pansiyonu, Yıldızda Uygun Fiyata Kalınacak Pansiyon, Akaretlerde Erkek Öğrenci için ekonomik oda bula bileceğiniz ender bir yerdir. Beşiktaş apart ın en büyük özelliği pansiyonumuzun merkezi bir  yerde konumlanmasının yanı sıra metro, taramway, metrobüs gibi toplu ulaşımın adeta kapısının önünde bulunması ve başta galatasaray üniversitesi, Aydın üniversitesi, Bahçeşehir üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, İTÜ istanbul teknik Üniversitesi ve Mimarsinan güzel sanatlar Üniversitesinin kapı komşusu oluşunu misafirlerine bu noktalara yürüyerek gidip gelme olanağıyla ekonomik bir yaşamı lüks olmaktan çıkarmaktadır.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.